חינוך בדרך שלנו

חינוך בדרך שלנו

אנשי החינוך של המועצה המקומית בנימינה וגבעת עדה בהובלת ראש המועצה, איתי ויסברג , בשיתוף ועדת החינוך היישובית, צוותי חינוך, נציגי הנהגות ההורים ונציגי משרד החינוך החלו בשנת תש"ף תהליך לבניית פדגוגיה חדשנית למושבות מתוך רצון לשנות את הפרדיגמות החינוכיות הקיימות. "בשנתיים האחרונות התגבשה אצלי ואצל הצוות החינוכי ההכרה שעל אף שהחינוך שלנו ברמה גבוהה מאוד ברמה הארצית, בשלה העת לעשות את הצעד הבא. אנחנו רוצים שהילדים יבואו למערכת החינוך בחפץ לב וילמדו בצורה חוויתית, תוך הכנסת מתודות לימוד חדשניות. לצורך כך אנחנו צריכים לבחון מחדש את המתודות שהוליכו אותנו עד היום" הסביר ראש המועצה, איתי ויסברג.
 
נדגיש כי בצוות החשיבה המשותף לקחו חלק כל מנהלי בתי הספר במושבות, נציגי צוותי ההוראה, אנשי המקצוע במועצה בהם מנכ"לית המועצה ניצן גרמן מחנאי ומנהלת אגף החק"ר מוניק ווקנין, נציגי הנהגות ההורים וחברי ועדת חינוך של מועצה. את התהליך הנחתה מלווה רשותית מטעם מרחבי חינוך אגף מו"פ במשרד החינוך.
 
על פי התכנית בחודשים הקרובים יבצעו חברי הצוות תהליך חשיבה מקיף פנימי כאשר במהלך חודש יוני צפוי להתקיים שיתוף ציבור רחב בנושא. המטרה היא שכבר בשנת הלימודים הקרובה- תשפ"א- נראה את הניצנים הראשונים של התוכנית מיושמים בשטח תוך ניתוב ההשקעות הרשותיות במערכת החינוך היישובית שלנו כך שישרתו עקרונות חינוך חדשניים שעליהם יוחלט במסגרת התהליך.
 
 
 
 
 
 
מס.
כותרת
תאריך פרסום
תאריך אחרון להגשה
הורדה
1.
ריכוז פוסטרים הלמידה השיתופית של מפגש ראשון
10/03/2020 00:00:00
2.
מצגת מרכזת פדגוגיה ישובית לבתי הספר
10/03/2020 00:00:00