מארחים את החיילים בגני הילדים

מארחים את החיילים בגני הילדים

בוקר חגיגי עבור ילדי גני הילדים בבנימינה: הבוקר (5.5) הצטרפו חיילי גדוד שיאון המאומץ על ידי המועצה המקומית בנימינה- גבעת עדה לפעילות משותפת עם ילדי גן יסמין וסחלב. החיילים השתתפו במפגש הפתיחה, סיפרו על השירות שלהם, ענו לשאלות הילדים, שרו ורקדו עם הילדים לכבוד 71 שנה למדינה. בתום הפעילות העניקו הילדים ברכות ומדליות לחיילים.
 
מנהלת החינוך הקדם יסודי, עדי גרוס: "צוותי הגנים יצרו קשר עם מרים יקיר מיחד למען החייל בישוב וביקשו ממנה לקיים פעילות עם החיילים. אני מברכת על היוזמה והפעילות, הילדים מתרגשים ומוקסמים ובטוחה שגם החיילים יוצאים נשכרים. בימים האחרונים נאספים במוסדות החינוך שי לחייל, והם יועברו לבסיסי צה"ל השונים".
 
יו"ר הנהלת יחד למען החייל בנימינה- גבעת עדה, מירים יקיר: "ביום העצמאות והזיכרון שבו הילדים נחשפים לסיפור הקמת מדינת ישראל אין זמן מתאים מזה להפגיש בין חיילים לילדים כדי שישמעו ממקור ראשון על השירות למען המדינה. וילדים מחכים לכך בכיליון עיניים וההתרגשות עצומה לשני הצדדים.
 
מנהלת אגף חק"ר מוניק ווקנין: "גדוד שיאון מלווה אותנו מעל ל 30 שנה, הקשר הרציף עם הגדוד מחמם את הלב. החיבור הבין דורי של ילדי הגן והחיילים הינו חיבור ערכי ומשמח. תודה לגב' מרים יקיר ולפעילי "יחד למען החייל" בנימינה על היותם חלק ממערכת החינוך והקהילה שלנו. על הבית החם לחיילי הגדוד.
 
מאחלת לחיילים שזו תהיה פעילותם השוטפת, ולכולנו חג עצמאות שמח!