איך תראה שכונת גבעת חן במסגרת התחדשות עירונית?

תערוכה חדשה שנפתחה לציבור מציגה את שלביות תכנון השכונה ואת החלופה הנבחרת.
 
פתיחת תערוכת התחדשות שכונת גבעת חן, התקיימה בשבוע שעבר בספריה בבנימינה. תושבי השכונה ותושבי היישוב שמעו מפיו של ראש המועצה איתי ויסברג על מחוייבות המועצה לקידום התחדשות השכונה ועל התיקון החברתי הנדרש לשכונת גבעת חן. צוות התכנון בראשות אדריכל הפרויקט אריאל גושן הציגו את התוכנית.
 
בשנה האחרונה מובילה המועצה את תכנון הפרויקט באמצעות מנהלת תכנון הכוללת צוות מתכננים, אדריכלים, אנשי כלכלה ושמאות לצד מינוי עובדת קהילתית האמונה על הקשר עם תושבי השכונה. המועצה מציעה תכנון מתחם מגורים שיפחית עומסי בנייה, מתאים לצרכי הדיירים ומשתלב עם צביון המושבות. בחודש האחרון נפגש ראש המועצה איתי ויסברג עם תושבי השכונה והציג בפניהם את התקדמות התכנון וחלופה נבחרת.
 
בתערוכה מופיעות הדמיות תכנון ותצוגה ויזואלית של שלביות התוכניות.
 
איתי ויסברג :" המועצה עשתה צעדים רבים לקידום הפרויקט ומתחייבת לעשות כל שביכולתה להביא לסיומו המוצלח של פרויקט הבינוי הגדול ביותר במושבות ובלוחות הזמנים הקצרים ביותר האפשריים".
 
התערוכה תוצג בכל חודש אוקטובר ( ובחול המועד סוכות) בקומה ב׳ בספריה, בימי שלישי יצטרפו אנשי צוות התכנון ויענו על שאלות התושבים. מפגש חגיגי נוסף בנוכחות ראש המועצה יתקיים ב 19.10.2017. זו הזדמנות להגיע ולשמוע על התכנון העתידי של השכונה.
 
 

לפרטים המלאים