רשימת קיצורי מקלדת

דבר מנכ"לית המועצה

חיי היום-יום של כולנו מושפעים באופן ישיר מהתנהלות הרשות המקומית, מדיניותה ותפקודה השוטף. נדמה, כי אין תחום בחיינו אשר העשייה המוניציפלית לא עוסקת בו, החל מתכנון המרחב, הקובע כיצד ייראו הבתים, הרחובות והשכונות שלנו, דרך שירותי תחזוקה, ניקיון, גינון, פיקוח ואכיפה, המעצבים את סביבת החיים שלנו וכלה בהשקעה תקציבית מכובדת המשפיעה על חינוך ילדינו, חיי התרבות, הפנאי והקהילה של כולנו.
 
בימים אלו המועצה נמצאת בתנופת פיתוח ועשייה על פי חזון ראש המועצה, איתי ויסברג, ובשיתוף עם הגורמים המקצועיים והתושבים וכל זאת למען שיפור השירות הניתן לתושב ואיכות חיינו. אין לי ספק כי ביחד נוכל להמשיך ולטפח את המושבות, ולהגביר אף יותר את שביעות רצונכם מהחיים במושבות .
 
אנו נמשיך ליישם מדיניות שתכליתה חיזוק יתרונות המושבות, המשך פיתוחן ושגשוגן הכפרי, אספקת איכות חיים גבוהה, קידום מתון ומבוקר של אזורי התעשייה והעסקים לצד חיי תרבות וקהילה תוססים. כל זאת נעשה, במטרה להמשיך ולבסס את המושבות כמקום שטוב לחיות בו, שמושכות אליהן תושבים איכותיים ובעלי מודעות קהילתית, נעודד פתיחות וסובלנות למגזרים שונים, מקום שתושביו מרגישים שייכים אליו וגאים להיות חלק ממנו.
 
מנכ"לית המועצה
ניצן מחנאי גרמן