בעלי תפקידים

חיפוש

ניתן לגלול לצדדים לצפייה בכל נתוני הטבלה
מחלקה שם דואר אלקטרוני טלפון ישיר
ראש מועצה איתי ויסברג
שלח מייל ל ittai@bin-ada.co.il
מנכ"ל המועצה ניצן גרמן
שלח מייל ל Nitsan@bin-ada.co.il
מזכירת מנכ"ל שיראל אלול
שלח מייל ל Mazkirut@bin-ada.co.il
דוברת המועצה אושרת נגר
שלח מייל ל Doveret@bin-ada.co.il
גזבר המועצה צור אוריון
שלח מייל ל tsur@bin-ada.co.il
מרכזת תחום מים וביוב בתיה קליינמן
שלח מייל ל batia@ bin-ada.co.il
עובדת סוציאלית קשישים תמי שוורץ
שלח מייל ל tami@ bin-ada.co.il
עובדת סוציאלית משפחות נאוה בר
שלח מייל ל Nava@bin-ada.co.il
עובדת סוציאלית אייל בר
עובדת סוציאלית משפחות שרון סלעי
שלח מייל ל Sharon@bin-ada.co.il
מזכירת המחלקה דורית גרוס
שלח מייל ל dina@bin-ada.co.il
מנהלת מחלקת הרווחה ענת קציר
שלח מייל ל anatk@ bin-ada.co.il
מ. השרות הפסיכולוגי שרי שעל
שלח מייל ל Sari@bin-ada.co.il
רכזת הסעות רונית שירום
מנהלת חינוך קדם יסודי עדי גרוס
שלח מייל ל adi@bin-ada.co.il
רכז נוער יאיר גרינברג
שלח מייל ל noar@bin-ada.co.il
קב"ס קרן אלבז
שלח מייל ל Kabas@bin-ada.co.il
מזכירת מחלקה אסנת פרץ
שלח מייל ל Hinuch@bin-ada.co.il
מ.מ.חינוך וקהילה מוניק ווקנין
שלח מייל ל monik@bin-ada.co.il
קב"ט טאלון אגם
שלח מייל ל kabat@bin-ada.co.il
רישוי עסקים אבי אטיאס
שלח מייל ל asakim@bin-ada.co.il
מזכירת ראש המועצה פרי גרינולד
שלח מייל ל lishka@bin-ada.co.il
מזכירת המחלקה נרקיס פלח
שלח מייל ל shapam@bin-ada.co.il
ס. מנהל אגף שפ"ע שימיק בן שמואל
שלח מייל ל shimik@bin-ada.co.il
מנהל אגף שפ"ע שלומי גרנוב
שלח מייל ל m.shapam@bin-ada.co.il
מזכירת מחלקה הנדסה בת שבע פדידה
שלח מייל ל BatSheva@bin-ada.co.il
עוזרת מהנדס המועצה
מהנדסת המועצה שרון פישמן שמש
שלח מייל ל engineer@bin-ada.co.il
מנהלת מחלקת הגבייה ליקי ורדי
שלח מייל ל liki@bin-ada.co.il
מנהלת משאבי אנוש טל שפר בן שושן
מנהלת חשבונות לילך נאור
מנהל חשבונות ראשי יוסי אושאדי
מזכירת המחלקה גיזברות חוה טל
שלח מייל ל Hava@bin-ada.co.il
גזבר המועצה צור אוריון
שלח מייל ל tsur@bin-ada.co.il
מבקרת גלית פלג
שלח מייל ל galitk@bin-ada.co.il