בעלי תפקידים

חיפוש

ניתן לגלול לצדדים לצפייה בכל נתוני הטבלה
מחלקה שם דואר אלקטרוני טלפון ישיר שעות מענה טלפוני
ראש המועצה איתי ויסברג
שלח מייל ל ittai@bin-ada.co.il
מנהלת לשכת ראש המועצה פרי גרינולד
שלח מייל ל Lishka@bin-ada.co.il
מנכ"ל ניצן גרמן מחנאי
שלח מייל ל Nitsan@bin-ada.co.il
דוברת המועצה הילה אטיאס אלמגור
שלח מייל ל Doveret@bin-ada.co.il
עוזר ראש המועצה דוד אורון
שלח מייל ל david.oron@bin-ada.co.il
מנהלת שירות לתושב שיראל אלול
שלח מייל ל Mazkirut@bin-ada.co.il
מבקרת גלית פלג
שלח מייל ל galitk@bin-ada.co.il
מנהל אגף שפ"מ בן סביון
שלח מייל ל ben@bin-ada.co.il
ס.מנהל אגף שפ"מ שימיק בן שמואל
שלח מייל ל shimik@bin-ada.co.il
מנהל רישוי עסקים אבי אטיאס
שלח מייל ל Asakim@bin-ada.co.il
יועמ"ש עו"ד אריאל פישר
שלח מייל ל yoamash@bin-ada.co.il
גזבר המועצה צור אוריון
שלח מייל ל tsur@bin-ada.co.il
מזכירת מחלקה חוה טל
שלח מייל ל Hava@bin-ada.co.il
מנהל חשבונות ראשי יוסי אושאדי
שלח מייל ל yossi@bin-ada.co.il
מנהלת חשבונות שני רוימי
שלח מייל ל shani@bin-ada.co.il
מנהלת חשבונות רינה חכמון
שלח מייל ל Rina@bin-ada.co.il
מנהלת רכש ומכרזים בלה אבי נתן חפץ
שלח מייל ל bella@bin-ada.co.il
כ"א מנהלת משאבי אנוש ניצן גרמן מחנאי
שלח מייל ל Nitsan@bin-ada.co.il
חשבת שכר דנה ורד רונן
שלח מייל ל Shr@bin-ada.co.il
מנהלת מחלקת הגבייה ליקי ורדי
שלח מייל ל Liki@bin-ada.co.il
ימים א'-ה' 8.00-11.00 ימים א', ב', ד', ה', 14.00-16.00 יום ג', 16.00-18.00
אכיפת גבייה אורית אזולאי
שלח מייל ל orite@bin-ada.co.il
אכיפת גבייה חיה דומב אלון
שלח מייל ל hayad@bin-ada.co.il
פקידת גבייה ליאת כהן
שלח מייל ל Liat@bin-ada.co.il
פקידת גבייה ויקה רובני
שלח מייל ל Vika@bin-ada.co.il
מהנדס המועצה דיוויד ברייטבורד
שלח מייל ל David@bin-ada.co.il
ע"פ תאום מראש
מזכירת מחלקה בת-שבע פדידה
שלח מייל ל BatSheva@bin-ada.co.il
עוזרת מהנדס המועצה דליה
שלח מייל ל Handasa1@bin-ada.co.il
מנהל אגף שפ"ע
ס. מנהל אגף שפ"ע שימיק בן שמואל
שלח מייל ל shimik@bin-ada.co.il
מזכירת המחלקה שירה שמחי
שלח מייל ל shira@bin-ada.co.il
קב"ט זוהר מאיר
שלח מייל ל Kabat@bin-ada.co.il
מנהלת מחלקת חק"ר מוניק ווקנין
שלח מייל ל monik@bin-ada.co.il
בתיאום מראש
מזכירת מחלקה אסנת פרץ
שלח מייל ל Hinuch@bin-ada.co.il
ימים א'-ה' 8.00-11.00 ימים א', ב', ד', ה', 14.00-16.00 יום ג', 16.00-18.00
קב"ס קרן אלבז
שלח מייל ל Kabas@bin-ada.co.il
רכז נוער יאיר גרינברג
שלח מייל ל noar@bin-ada.co.il
גני ילדים עדי גרוס
שלח מייל ל Adi@bin-ada.co.il
רכזת הסעות רונית שירום
שלח מייל ל ronit@bin-ada.co.il
שפ"ח מ. השירות הפסיכולוגי שרי שעל
שלח מייל ל Sari@bin-ada.co.il
מנהלת מחלקת הרווחה ענת קציר
שלח מייל ל anatk@bin-ada.co.il
בתיאום מראש
מזכירת מחלקה דינה הדר
שלח מייל ל dina@bin-ada.co.il
עובדת סוציאלית משפחות שרון סלעי
שלח מייל ל Sharon@bin-ada.co.il
עובדת סוציאלית משפחות נאוה בר
שלח מייל ל Nava@bin-ada.co.il
עובדת סוציאלית קשישים תמי שוורץ
שלח מייל ל Tami@bin-ada.co.il
מנהל מחלקת מים וביוב עופר רענן
שלח מייל ל Water@bin-ada.co.il
בתיאום מראש
מרכזת תחום מים וביוב בתיה קליינמן
שלח מייל ל Batia@bin-ada.co.il
ימים א'-ה' 8.00-11.00 ימים א', ב', ד', ה', 14.00-16.00 יום ג', 16.00-18.00
מחלקת חנייה עדי רוימי
שלח מייל ל bin-ada@milgam.co.il
ימים א', ג' 14.00-19.00 ימים ב',ד',ה' 8.00-13.00