רשימת קיצורי מקלדת

תברואה גזם ואשפה

הודעה לבעלי המגרשים הפרטיים

בשבועות האחרונים אנו מקבלים פניות רבות אודות מגרשים פרטיים שלא מטופלים ושהעשבייה בהם גבוהה ומהווה מפגע לשכנים הגרים בסמיכות .

מחלקת הפיקוח במועצה החלה במתן התראות לבעלי החלקות, אך במידה והשטחים לא יטופלו רשאית המועצה לקנוס את בעל החלקה ואף לפעול בתוך השטח.
 
אנו מבקשים את שיתוף הפעולה על מנת לשמור על המושבות נקיות ובטוחות.
אגף שירות לתושב ותפעול.

שיח ציבורי בנושא פינות ההפרדה במושבות.

אמש (1/2/2021) נערך דיון ציבורי פתוח בהשתתפות ראש המועצה איתי ויסברג, מנהלת האגף לשירות ותפעול לתושב אושרת נגר ונציגי חברת המחזור "תמיר", יחד עם עשרות מתושבי המושבות. מטרת הדיון הייתה להציג את הנתונים ולשמוע את שלל הדעות שעולות מהשטח.
 
נציגי המועצה נתנו סקירה אודות כמות פינות ההפרדה, סוגי הפחים, כמה אנחנו ממחזרים בשנה, האם אנחנו ממחזרים כראוי וכמה עולה לנו בכלל כל הנושא הזה של קיום פינות ההפרדה במושבות ותחזוקתן. כמו כן, הוצגה האפשרות של מעבר לפינות הפרדה מחוץ למושבות - הכוונה שלכל מושבה יהיה אזור מחזור אחד גדול מחוץ למושבה.
 
לאחר מכן ניתנה זכות הדיבור לתושבים שהביעו שלל נימוקים וגישות כאלה ואחרות לשיפור המצב, כולל בנושא ההסברה והחינוך לנושא מגיל צעיר.
 
הדיון החשוב התנהל בצורה עניינית. כל ההערכות שהועלו על ידי התושבים יועברו ליועצת לבחינה במסגרת עבודת הניתוח שהיא תגיש למועצה בנושא.
קראו עוד

הפרדת אשפה רטוב מיבש